Реклама

Популярний оператор мобільного зв’язку повертає своїм користувачам гроші

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні ми дізналися, що популярний оператор мобільного зв’язку повертає своїм користувачам гроші. Мова йде про компанію Київстар та її нову акцію для всіх своїх клієнтів.

Згідно умов нової акції, при поповненні рахунку через додаток “Мій Київстар”, компанія повертає гроші у вигляді кешбеку.

Для того, щоб отримати певну вигоду від поповнення рахунку, необхідно відкрити додаток “Мій Київстар”, вибрати “оплата карткою”, потім вибрати поповнення за допомогою картки Visa і поповнити рахунок на суму від 100 грн. Після проведення платежу необхідно зберегти свою картку в додатку, як платіжну. Все, через декілька днів (до 7 днів) вам надійдуть бонуси за поповнення рахунку. Ці бонуси будуть дійсні протягом місяця.

За поповнння від 100 грн нараховується 30 бонусів, що рівне 30 грн ( 1 бонус = 1 грн).

Популярний оператор мобільного зв’язку повертає своїм користувачам гроші

Основним недоліком цієї акції є те, що кешбек можна отримати лише одноразово і лише у випадку поповнення через картку Visa. У випадку поповнення через картки Mastercard, або ж Apple Pay, Google Pay — кешбек не нараховується. Акція триватиме до 24 лютого включно.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито деталі ноутбука від компанії Xiaomi – Book Air 13

Компанія Xiaomi активно працює над випуском нового ноутбука і ним стане Xiaomi Book Air 13. Його представляють користувачам як...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -