Популярний оператор мобільного зв’язку повертає своїм користувачам гроші

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні ми дізналися, що популярний оператор мобільного зв’язку повертає своїм користувачам гроші. Мова йде про компанію Київстар та її нову акцію для всіх своїх клієнтів.

Згідно умов нової акції, при поповненні рахунку через додаток “Мій Київстар”, компанія повертає гроші у вигляді кешбеку.

Для того, щоб отримати певну вигоду від поповнення рахунку, необхідно відкрити додаток “Мій Київстар”, вибрати “оплата карткою”, потім вибрати поповнення за допомогою картки Visa і поповнити рахунок на суму від 100 грн. Після проведення платежу необхідно зберегти свою картку в додатку, як платіжну. Все, через декілька днів (до 7 днів) вам надійдуть бонуси за поповнення рахунку. Ці бонуси будуть дійсні протягом місяця.

За поповнння від 100 грн нараховується 30 бонусів, що рівне 30 грн ( 1 бонус = 1 грн).

Основним недоліком цієї акції є те, що кешбек можна отримати лише одноразово і лише у випадку поповнення через картку Visa. У випадку поповнення через картки Mastercard, або ж Apple Pay, Google Pay — кешбек не нараховується. Акція триватиме до 24 лютого включно.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Якісні рендери смартфона OnePlus 9 Pro

Якісні рендери смартфона OnePlus 9 Pro. Одного з найбільш очікуваних смартфонів 2021 року.Відомий інсайдер Стів Хеммерстоффер (Steve Hemmerstoffer)...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -