Реклама

Поради, які допоможуть всім власникам смартфонів

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Оскільки смартфонами користуються практично всі, було б непогано не тільки вміти правильно користуватися таким пристроєм, а ще й знати різноманітні лайфхаки, які справді стануть в нагоді при користуванні смартфоном. Саме про це сьогодні й поговоримо, та буде дано поради, які допоможуть всім власникам смартфонів.

Порада 1. Вимикайте автоматичний пошук Wi-Fi в смартфоні. Дана функція корисна, але тільки тоді, коли ви раніше підключалися до конкретного Wi-Fi. Якщо ж ви в новому місці, то малоймовірно, що ваш смартфон знайде безпечну і відкриту Wi-Fi мережу. Вимкнувши Wi-Fi, ви заощадите акумулятор в своєму смартфоні.

Порада 2. Вибираючи новий смартфон, не беріть до уваги бенчмарки (типу AnTuTu), оскільки вони показують загальне співвідношення продуктивності смартфонів не дуже коректно. Окрім цього, були випадки, що рейтинг в таких бенчмарках просто "накручували".

Рекомендуємо: Відомо, чому українці стали рідше купувати смартфони Samsung.

Порада 3. Ніколи не переходьте за посиланнями, які вам приходять від незнайомих людей в смс-повідомленнях, або ж месенджерах, або ж на електронну пошту. В більшості випадків, таке посилання буде відправляти вас на небезпечні сайти, які викрадають конфіденційну інформацію та заражають смартфон вірусами.

Порада 4. Намагайтеся не доводити смартфон до такого стану, коли він буде просити вас звільнити внутрішній простір. В такому випадку ваш смартфон вже буде працювати повільно, нагріватися і тому подібне. Краще періодично робити генеральне прибирання.

Порада 5. Налаштуйте резервне копіювання всіх даних в хмарні сервіси. Сюди також відносяться резервні копії месенджерів. У випадку, якщо з вашим смартфоном щось трапиться, ви завжди зможете відновити більшу частину даних через резервні копії, які зберігаються в хмарі.

Порада 6. Не користуйтеся смартфоном перед сном. Негативний вплив синього світла на людину вже давно доведено і в першу чергу він впливає на циркадний режим, тобто на сон. При користуванні перед сном смартфоном, або ж планшетом, ви можете отримати неякісний сон і навіть безсоння.

Ми перерахували основні поради, які суттєво покращать ваш досвід користування смартфоном і мінімізують його негативний вплив.

Також нещодавно стало відомо, чому смартфони iPhone 11 купують частіше за iPhone 13.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Windows 10 KB5004945 викликає серйозні проблеми у деяких користувачів

Нещодавно корпорація Microsoft розпочала випуск екстреного оновлення Windows 10 KB5004945, щоб виправити помилку PrintNightmare , але, як видається, це...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -