Реклама

Поширення OC Android 11 побило рекорд попередньої OC Android 10

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Google підвела підсумки свого проекту Project Treble і ряду інших кроків, які були покликані прискорити поширення оновлень операційної системи Android.Як виявилося, поширення OC Android 11 побило рекорд попередньої OC Android 10

Зусилля Google не пропали даром – дебютувавша у вересні Android 11 стала найшвидшою версією ОС по швидкості впровадження.

Поширення OC Android 11 побило рекорд попередньої OC Android 10

На наведеному графіку видно, що кількість активних користувачів Android 11 прибуває швидше, ніж у Android 10 за аналогічний час, що пройшов з дня релізу.

Відзначимо, що мова йде про кількість пристроїв, а не про частку ринку в відсотках. Таким чином, незважаючи на те, що у Android 11 вже більше активних користувачів, ніж у Android 10 в минулому році, однак ринок міг і повинен був вирости і частка Android 11 поки не ясна.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Портативна колонка Sven PS-420

У процесі вибору портативної акустики, багато покупців звертаються саме до компанії SVEN, так як її товари поєднують в собі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -