Реклама

Представлено абсолютно новий дизайн смартфона Xiaomi Mi 11 Pro

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Xiaomi офіційно підтвердила, що перший смартфон на базі однокристальної системи Snapdragon 888, який з’явиться на ринку, носить назву Xiaomi Mi 11. Очікується, що в лінійку увійдуть дві моделі, включаючи Xiaomi Mi 11 і Xiaomi Mi 11 Pro. Сьогодні було Представлено абсолютно новий дизайн смартфона Xiaomi Mi 11 Pro. Зображеннями поділилися китайські джерела.

Якщо вірити зображенню, то Xiaomi Mi 11 Pro отримає абсолютно новий дизайн головної камери, яка включає чотири датчика зображення, розташованих в прямокутному блоці. Тільки прямокутний блок розгорнуть на 90 градусів у порівнянні з іншими смартфонами, які отримали схожий блок основної камери (флагмани Huawei, Samsung і так далі). Квадратний модуль вказує на використання перископного модуля для оптичного зуму.

Представлено абсолютно новий дизайн смартфона Xiaomi Mi 11 Pro

Якщо зображення підтвердяться, то Xiaomi Mi 11 Pro буде дуже сильно відрізнятися від стандартної версії Xiaomi Mi 11 по дизайну головної камери. На цьому тижні ми вже бачили передбачувані фотографії Xiaomi Mi 11 з квадратним блоком основної камери. Тоді ж джерела повідомили, що Xiaomi Mi 11 Pro отримає зовсім інший дизайн камери: нібито її модулі будуть розташовуватися горизонтально в ряд.

Очікується, що Xiaomi Mi 11 Pro отримає екран дозволом QHD + з частотою оновлення до 120 Гц. Смартфон має підтримувати технології MEMC, перетворення SDR в HDR і розумне масштабування з використанням штучного інтелекту.
Також Xiaomi 11 Pro може підтримувати надшвидку зарядку потужністю 120 Вт. Анонс смартфона очікується в грудні цього року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Apple спільно з MediaTek будуть випускати бездротові навушники

Сьогодні надійшла інформація, що компанія Apple спільно з MediaTek будуть випускати бездротові навушники. На даний момент відомо, що MediaTek...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -