Реклама

Представлено бездротові навушники Realme Buds Air Pro

Останні Новини

Компанією Realme було представлено нові бездротові навушники Realme Buds Air Pro. Дані навушники отримують систему активного шумопоглинання та, окрім цього, отримують дуже схожий дизайн на AirPods Pro.

Представлено бездротові навушники Realme Buds Air Pro

Навушники Realme Buds Air Pro обладнані 10-мм динаміками та отримують рівень захисту IPX4. Час роботи навушників складатиме 3 год та додатково до 25 годин із використанням футляра. Затримка тут складає всього 94 мс та управління здійснюється за допомогою сенсорних елементів на бутонах.

Realme велику увагу приділила функції активного шумопоглинання. Компанія стверджує, що рівень навколишнього шуму в них можна зменшити до 8 раз, відповідно його відчуття прирівняються до шепотіння. Також, бездротові навушники Realme Buds Air Pro отримають режим Transparency Mode, тобто режим прозорості. Дана функції надає можливість контролювати навколишню ситуацію та реагувати на неї.

Старт продажів запланований на 7 жовтня. Ціна поки не розкривалась.

Джерело: realme

Рекомендуємо: Facebook, Instagram і WhatsApp більше недоступні на деяких смартфонах Samsung.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 «секретні» функції клавіатури в Apple iPhone

Нещодавно ми публікували матеріал про функції клавіатури на Android-смартфонах, тому логічно, що зараз буде названо 3 «секретні» функції клавіатури...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -