Представлено найгарнішого швидкісного дрона DJI

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в Мережі було представлено найгарнішого швидкісного дрона DJI. Однак цього разу мова не про стандартну споживчу модель, а про те, що багато хто називає «гоночним дроном» – маленька, спритна і жвава модель з чотирма пропелерами і камерою FPV.

Представлено найгарнішого швидкісного дрона DJI

Позначення Combo говорить про те, що в комплекті з таким квадрокоптера буде FPV-система з пульта управління і очок.

Якщо стандартний FPV-дрон виглядає як саморобка, то в пристрої DJI все дуже красиво і добре. Але тут постає питання міцності конструкції, наявності запасних частин і технічного обслуговування. Якщо не повноцінного ремонту, то хоча б простої заміни акумулятора і 5-дюймових пропелерів.

Як пише джерело, затримка відеосигналу FPV-системи складає 28 мс, дальність передачі відеосигналу – до 4 км. На окуляри передається зображення дозволом 720P з частотою 120 к / с, а камера дозволяє записувати відео Full HD з частотою 60 к / с (хоча в роздрібній версії не виключається підтримка режиму 4К при 60 к / с).

Представлено найгарнішого швидкісного дрона DJI

Також повідомляється про застосування в пристрої акумуляторів 6S і потужних електромоторів, завдяки яким дрон може досягати швидкості в 150 км / ч, а також GPS-приймача для забезпечення функції «повернення додому». Дати анонса новинки поки немає.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо 10 правил, які вбережуть дітей від шахраїв в інтернеті

Ми піклуємося про безпеку своїх дітей. Стараємось їх вберегти від зловмисників на вулиці, вдома і на просторах інтернету. Але...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -