Реклама

Представлено незвичний копцепт смартфона Oppo

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ще в кінці літа в Мережі засвітився патент Oppo, який демонстрував нам смартфон в незвичайному форм-факторі. Сьогодні ж було представлено незвичний копцепт смартфона Oppo.

Представлено незвичний копцепт смартфона Oppo

Джерело роздобуло новий патент Oppo, де вже можна бачити більш якісні зображення. Крім того, на корпусі присутній напис Oppo X Tom Ford. Мабуть, модель буде називатися Oppo X, а Tom Ford – це відомий модельєр, який, судячи з усього, бере участь у створенні дизайну оформлення пристрою. Правда, показаний недавно концепт компанії теж називався Oppo X, але питання назви поки можна залишити.

Отже, перед нами слайдер з гнучким згортаючимся екраном. Ідейно це умовна заміна розкладним смартфонам, коли в складеному стані ми отримуємо маленький квадратний апарат, а в розкладеному - смартфон звичних розмірів і співвідношення сторін.

З іншого можна відзначити потрійну камеру, оформлення або зі шкіри, або імітує шкіру, округлі грані зверху і знизу.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Nokia випустить смартфон на базі процесора Snapdragon 750G

Нещодавно Qualcomm представив свій найновіший 5G-процесор Snapdragon 750G, який, безумовно, розширить можливості багатьох смартфонів середнього класу в майбутньому. Зараз...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -