Реклама

Представлено нові електростанції Bluetti AC300 та AC200 MAX

Останні Новини

Компанією Bluetti було представлено нові електростанції Bluetti AC300 та AC200 MAX, які можуть витримувати навантаження до 24,6 кВт-год. Придбати дані пристрої можна на офіційному сайті компанії та отримати їх ви зможете у серпні-вересні цього року, залежно від обраної вами моделі.

Bluetti AC300 - це нова версія станції 3000W EP500 Pro, що була запущена минулого року. Дана станція портативна, отримала модульну конструкцію, але не має внутрішньої батареї, тут вам потрібно буде додатково батарея B300. Щодо технічних характеристик, то дана станція отримала інвертор із синусоїдною хвилею потужністю 3000 Вт та контролер МРРТ. Окрім цього, один пристрій може поєднувати в собі чотири батареї та видавати потужність 12,3 кВт-год. Якщо цього недостатньо, то тут є можливість підключення двох AC300 за допомогою Bluetti's Fusion Box Pro.

Представлено нові електростанції Bluetti AC300 та AC200 MAX

Bluetti AC200 MAX пропонує вихідну потужність 2200 Вт та дає можливість заряджання порту USB-C на 100PD 3.0 і MPPT для 900 Вт сонячної енергії. Також тут присутня розетка NEMA TT-20 для автофургонів 20A та можливість дистанційного управління через iOS та Android App.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як запустити програми Android у Windows 11

Серед більш помітних функцій Windows 11 є можливість використовувати програми Android на робочому столі. Після періоду тестування з Windows Insiders ця функція тепер доступна всім користувачам...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -