Реклама

Представлено перший в світі розумний годинник з екраном MicroLED

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У Китаї відбувся Чунцинський форум з інновацій в області мікро-світлодіодів і конференція Konka Semiconductor Display Technology and Product Launch Conference. На прес-конференції Лі Хунтао (Li Hongtao), віце-президент Konka Group і голова Чунцинський інституту оптоелектронних технологій, виступив з промовою і представив досягнення Konka Group в напівпровідникової промисловості. Після закінчення конференції було представлено перший в світі розумний годинник з екраном MicroLED – Konka .

Згідно з інформацією, опублікованою компанією, годинник Konka Aphaea Watch отримали 2-дюймовий екран MicroLED зі скляною підкладкою товщиною всього 0,12 мм. Максимальна яскравість цього екрану складає 1500 кд / м2, дисплей покриває 147% колірного простору DCI-P3 і може працювати при температурі від -30 до 70 градусів Цельсія. При цьому час роботи цього годинника може досягати 35 днів.

MicroLED використовує самоізлучающую підсвічування, як і OLED-панелі. До особливостей MicroLED ставляться дуже висока контрастність, глибокий чорний колір і швидкий час відгуку. При цьому екран MicroLED має більш високу яскравість і стабільніший, ніж OLED, через свою неорганічної природи.

Хоча Konka не розкрила виробника дисплея для цього годинника, джерела вважають, що мова йде про BOE. Китайський виробник дисплеїв почав масове виробництво панелей MicroLED в минулому році.

З чуток, Apple працює над використанням MicroLED для своїх розумних годин, пристрої доповненої реальності і іншого невідомого продукту.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли про можливості Viber щодо захисту конфіденційності в месенджері

Коли ми користуємося месенджерами, то хочемо бути максимально впевненими в захисті наших контактних даних, особистих переписок - інформації, яку...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -