Реклама

Представлено розумне дитяче ліжечко з ШІ, яке зможе заколисати дитину

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Перші роки життя діти сплять неспокійно, що забирає багато сил і часу у батьків. Компанією Cradlewise було представлено розумне дитяче ліжечко з ШІ, яке зможе заколисати дитину в автономному режимі. Таким чином, ліжечко зможе продовжити сон батьків хоча б на деякий час.

Під час нічних пробуджень заспокоїти немовля буває вкрай складно. Найчастіше потрібно взяти його на руки і заколисати. Рішення Cradlewise дозволяє скоротити кількість пробуджень батьків. Виробник заявляє, що пристрій буде включатися в той момент, коли дитина тільки почав рухатися і прокидатися. Це дозволить продовжити сон і малюка, і батьків.

Ліжко оснащена камерою, яка спостерігає за дитиною в режимі реального часу. Якщо алгоритм побачить, що малюк неспокійно спить, він запустить процес, що імітує заколисування на руках у батька. Одночасно можуть бути активовані музика або будь-які інші звуки. Люлька може трансформуватися в ліжечко і навпаки.

Камера також виконує роль відеоняні, дозволяючи стежити за дитиною через смартфон і комп'ютер. Спеціальний додаток дозволяє аналізувати режим сну і дистанційно керувати діями ліжечка. Відключити пристрій можна, піднісши руку до спеціального датчика. Вартість головною помічниці мам і тат складе $ 1500.. Попередні замовлення приймаються вже зараз, а доставка почнеться в березні.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi перейменували MIJIA на Xiaomi Smart Life

Компанія Xiaomi зробила ребрендинг одного із своїх брендів. Як повідомляється, Xiaomi перейменували MIJIA на Xiaomi Smart Life. На офіційній...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -