Реклама

Представлено трейлер нового смартфона LG WING

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми повідомляли, що LG розробляє новий смартфон з унікальним дизайном. Всі ранні чутки підтвердилися і сьогодні було представлено трейлер нового смартфона LG WING.

Фактично, LG випустили трейлер і вперше підтвердили, що смартфон Wing вийде в глобальний реліз. Як і повідомлялося раніше, смартфон отримав подвійний дисплей, один (верхній) з яких може повертатися на 90 градусів. При цьому, верхній екран залишається в тій же площині, що й нижній.

З останніх чуток відомо, що смартфон LG WING отримає основний дисплей з діагоналлю 6,8 дюйма, а нижній буде квадратним і його діагональ складатиме 4 дюйма. Також повідомляється, що пристрій буде працювати на Snapdragon 765 або 765G (тобто з підтримкою 5G). Основна камера повинна мати розширення 64МП.

Інші технічні характеристики смартфона не розкриваються, але в найближчий час варто їх очікувати.

Рекомендуємо: LG Створили УФ-Стерилізатор Для Телефонів.

Джерело: LG

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон ZTE 8010 з’явився на TENAA

На сайті сертифікації TENAA з’явився смартфон ZTE 8010 із зображеннями та технічними характеристиками. І так, отримає телефон дисплей розміром...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -