Реклама

Представлено відеокарту Manli GeForce RTX 3070

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Представлено відеокарту Manli GeForce RTX 3070. Конструкція її системи охолодження включає два вентилятори.

Представлено відеокарту Manli GeForce RTX 3070

Компанія Manli додала в серію відеокарт GeForce RTX 30, відкриту моделями GeForce RTX 3080 і RTX 3090, модель Manli GeForce RTX 3070 (M2479 + N617-00). Вона набагато коротша і взагалі сильно відрізняється від них зовні, оскільки має іншу систему охолодження з двома, а не трьома вентиляторами.

Конструкція системи охолодження також включає алюмінієвий радіатор, пластини якого пронизані чотирма мідними тепловими трубками. На тильній стороні плати закріплена алюмінієва пластина.

Представлено відеокарту Manli GeForce RTX 3070

Розміри нової карти рівні 252 х 126 х 57 мм, тобто в корпусі вона займає три слота. Графічний процесор з 5888 ядрами CUDA працює на базовій частоті 1500 МГц. Підвищена частота дорівнює 1725 МГц.

Представлено відеокарту Manli GeForce RTX 3070

За допомогою 256-розрядної шина процесор пов'язаний з 8 ГБ пам'яті GDDR6, що працює зі швидкістю 14 Гбіт / с в розрахунку на лінію.

Представлено відеокарту Manli GeForce RTX 3070

Споживана потужність заявлена ​​рівній 220 Вт. На платі є два 8-контактних роз'єми додаткового живлення PCIe. Карта оснащена трьома відеовиходами DisplayPort і одним HDMI. Ціну новинки виробник не приводить.

Читайте також: Що Потрібно Знати Про Створення Веб-Сайту?

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Планується запуск бюджетного смартфона OnePlus Clover

Стало відомо, що компанією OnePlus планується запуск бюджетного смартфона OnePlus Clover. Очікується, що він буде коштувати близько 200 дол...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -