Презентацію бюджетного флагмана Honor V40 5G перенесли

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У Мережі з’явився новий офіційний тизер, присвячений недорогому флагману Honor V40 5G. На ньому зображений смартфон під різними кутами, що в черговий раз дає можливість оцінити його дизайн на площині. Також завдяки тизеру стало відомо, що презентацію бюджетного флагмана Honor V40 5G перенесли. Як видно, Honor офіційно представлять новинку 22 січня. Хоча раніше передбачалося, що дебют відбудеться 18 січня.

Причина відстрочки не називається, але хоча б відомо, що продажі стартують через дві години після анонса.

Презентацію бюджетного флагмана Honor V40 5G перенесли

А ще в мережі з’явився короткий ролик, що демонструє Honor V40 5G наживо. Причому для показу обрано найяскравіша модель з рожевою кришкою.

Про характеристики Honor V40 5G вже дещо відомо. Наприклад, в основній камері використовуються датчики дозволом 50, 8, 2 і 2 Мп. Апаратна платформа – Dimensity 1000+, підтримується дротова зарядка потужністю 66 Вт і бездротова потужністю 55 Вт.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Рекомендации, которые помогут вернуть банковскую карту, которую «съел» банкомат

Стаття доступна українською...Банкомат съел банковскую карту? Не паникуйте сразу, а ознакомьтесь с нашими рекомендациями, которые помогут вернуть вам карточку...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -