Реклама

Проблеми із платіжним сервісом Paycell від Lifecell продовжуються

Останні Новини

Перед різдвяними святами користувачі мобільним сервісом Paycell стикнулись із збоями в роботі програми. Проблеми із платіжним сервісом Paycell від Lifecell продовжуються і по сьогодні. На офіційній сторінці Lifecell користувачі намагаються вияснити хоча б якісь деталі щодо даного питання, але відповідь одна – спеціалісти працюють над вирішенням проблеми, але точні терміни відновлення роботи невідомі. Ось декілька коментарів, які були залишені тиждень і лише декілька годин тому сьогодні.

Нагадаємо, що платіжний сервіс Paycell від Lifecell – це портал для оплати послуг (телебачення, комунальних, оплата штрафів, поповнення рахунку, тощо) чи продуктів за допомогою мобільного рахунку чи електронного гаманця. Транзакції можна здійснювати без реєстрації в онлайн режимі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

LG готується випустити смартфон, який буде конкурувати із флагманом Samsung

Компанія LG готується випустити смартфон, який буде конкурувати із флагманом Samsung Galaxy S21. Мова йде про смартфон Stylo 7....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -