Реклама

Процесор Intel Core Alder Lake-S з’явився в базі даних Sandra

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні ми дізналися, що Процесор Intel Core Alder Lake-S з’явився в базі даних Sandra, який, по всій видимості, стане першим гібридним CPU (на плутати з APU) для настільних ПК.

Процесор Intel Core Alder Lake-S з'явився в базі даних Sandra

Згідно даних, отриманих від Sandra, це 16-ядерний процесор, здатний виконувати до 32 потоків команд. Дані про кількість ядер збігаються з раніше опублікованою інформацією, але слід пам’ятати, що це 8 ядер Gracemont і 8 ядер Golden Cove, і тільки другі ядра підтримують багатопотокове виконання, так що максимальне число потоків, ймовірно, буде рівне 24.

Процесор Intel Core Alder Lake-S з'явився в базі даних Sandra

У базі даних тесту також приведена частота – 1,40 ГГц і об’єм кеш-пам’яті L2. Якщо вірити тексту, процесор має 10 блоків кеша другого рівня об’ємом по 1,25 МБ.

Ймовірно, вісім з них виділені для «великих» ядер Golden Cove, а два - для двох груп «маленьких» ядер Gracemont. Крім того, є 30 МБ кеш-пам'яті третього рівня.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чому додаткам на смартфоні не варто давати доступ до камери?

Усі програми, які встановлює людина собі на телефон, перед запуском запитують дозволи до різних функцій. Ви завжди можете обрати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -