Реклама

Продемонстровано дизайн навушників Galaxy Buds Pro

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

За останні два роки Samsung представив одні з найкращих по-справжньому бездротових навушників на ринку, а Galaxy Buds + залишив особливо гарне перше враження. Зараз компанія готується до запуску Galaxy Buds Pro. Сьогодні ж було продемонстровано дизайн навушників Galaxy Buds Pro.

Продемонстровано дизайн навушників Galaxy Buds Pro

Сьогодні @evleaks опублікував на Voice дует зображень Samsung Galaxy Buds Pro, даючи нам перший погляд на дизайн самих бутонів. У попередніх доповідях були скуті , ці силіконові наконечником навушники в відміну від Galaxy Buds Live , який Samsung запущений в протягом літа.

Хоча примітно, що Samsung збирає цілу колекцію дизайнів з цими навушниками. Вони зберігають силіконові наконечники, які були у старих пропозиціях Galaxy Buds. Це звучить як дивна суміш на папері, але, побачивши це на практиці, здається, це вийде чудово!

Продемонстровано дизайн навушників Galaxy Buds Pro

Також від Buds Live, Galaxy Buds Pro використовує той самий дизайн корпусу.

Очікується, що навушники Galaxy Buds Pro будуть доступні разом із Galaxy S21 наступного місяця.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcevoice
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi випустила ноутбук Mi Notebook 14 e-Learning Edition

Компанія Xiaomi випустила ноутбук Mi Notebook 14 e-Learning Edition. Представлення відбулось у Індії і основна відмінність від оригінальних ноутбуків...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -