Реклама

Продемонстровано ефективність нового чіпсета Apple A14 Bionic

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні була опублікована інформація на Geekbench, де продемонстровано ефективність нового чіпсета Apple A14 Bionic , який буде представлений у майбутньому iPhone. Цей чіпсет буде і в нових планшетах iPad Air.

Процесор A14 забезпечує потужну одноядерну продуктивність – оцінка 1583 балів приблизно на 18% вища, ніж у A13 в iPhone 11 Pro. Що важливо, це також значно випереджає попередні показники, які ми чули про Snapdragon 875 (1159 балів) та Exynos 1000 (1159 балів).

Тим часом у багатоядерному тесті пристрій, оснащений A14, опублікував оцінку 4198, що приблизно на 20% перевищує результати iPhone 11 Pro. Це орієнтир наступної багатоядерної цифри Exynos (4250 балів) і трохи вище, ніж Snapdragon на 2021 рік (4090 балів) – ще раз за умови, що чутки про цифри правильні.

IPad Air для 2019 року працював на тому ж чіпсеті, що і поточний iPhone XS, і показники порівняльних показників між ними дуже схожі. Ми сподіваємося, що це буде так само з iPhone 12 цього року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо варіанти використання старого роутера

Якщо ви вирішили замінити свій старий роутер на новий, то не спішіть викидати його. Зараз ми назвемо декілька варіантів...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -