Реклама

Продовження лінійки Samsung Galaxy Flip

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

З того моменту, як в продажі з’явився Samsung Galaxy Flip пройшло не так багато часу, як вже з’являється нова інформація, що продовження лінійки Samsung Galaxy Flip буде.

Продовження лінійки Samsung Galaxy Flip з потрійною камерою

Як повідомляє LetsGoDigital, компанія Samsung в патенті на дизайн ВОІВ, додала свої два потенційні проекти, які містять модулі з трьома камерами на задній панелі.

З дизайну А видно, що потрійна камера розміщена горизонтально. А в моделі B буде використовуватись вертикальне розміщення камер, що дає додаткове місце для міні-OLED екрану, який в результаті збільшується в розмірі.

Але сам патент може ще нічого не означати і не гарантувати, що компанія Samsung буде використовувати це для своїх смартфонів. Єдине, що стає з цього зрозумілим, таке це те, що вони працють над продовженням лінійки Flip. І це все виглядає досить логічним, враховуючи що зараз набирають популярності потрійні камери на задній панелі.

Потрійна камера Samsung Galaxy Flip

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Корисні поради для тих, хто не знає, як вирішити проблему з підвисанням телефона

Підвисання смартфона виникає від перевантаження пристрою. Ми думаємо, з подібним явищем Ви всі періодично стикалися. Дуже дратує, коли ми...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -