Реклама

Процесор Exynos 2200 від Samsung показує високу продуктивність

Останні Новини

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Нещодавно ми писали про випуск нового процесора Exynos 2200  від Samsung та AMD, як зараз уже є результати тестування GPU. Відповідно до проведеного тесту, процесор Exynos 2200 від Samsung показує високу продуктивність, значно кращу, ніж його попередник.

У Твіттері були опубліковані дані, які говорять, що 6-ядерний графічний процесор AMD RDNA з 2-ядерним живленням на Exynos 2200 отримав підвищення продуктивності на +31~34%. Тоді як максимальне підвищення продуктивності його попередника, Exynos 2100 була на рівні +20~25%. Щодо показників продуктивності за певний період часу, то вони не такі значні, менш задовільні – від +17% до +20%. 

Також у тому ж твіті говориться про використання Exynos 2200 нової архітектури ARMv9, а ще про досить значну різницю продуктивності даного чіпа в 3DMark (Wild Life) від чіпа Snapdragon 888, що також є значним успіхом.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чи існує ймовірність стеження за користувачами смартфонів через мікрофон та фронтальну камеру?

Останні декілька років, питання конфіденційності надзвичайно важливе серед більшості активних користувачів соціальних мереж, месенджерів, мобільних додатків і просто активних...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -