Реклама

Процесор Snapdragon 8 Gen 1 порівняли з A15 Bionic і результати виявилися неочікуваними

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Кожного року Apple презентує новий флагман, і зазвичай, з більш оновленим та розвинутим процесором. Так було із iPhone 13 та всіма його Pro та Mini моделями. Вони мали процесор А15 Bionic.

Проте, мабуть немає жодної компанії з виробництва електронних пристроїв, яка б не намагалася випередити Apple. Тому Qualcomm, після презентації iPhone 13, вирішили анонсувати процесор Snapdragon 8 Gen 1. Проте, їм вдалося встати на рівні з Apple.
Перше випробовування процесору Snapdragon 8 Gen 1 робив IceUniverse за допомогою T Rex.

В результаті випробування, процесор A15 Bionic отримав оцінку в 451 балів, а Snapdragon 8 Gen 1 отримав оцінку в 450 балів. Як бачите, різниця дуже мізерна.

Manhattan ES 3.0

Після випробування процесорів від цієї компанії, експерти зробили висновок, що A15 Bionic менш продуктивний, ніж конкурент аж на 24 %.

3D Mark Wild Life Unlimited

Після тестування обох процесорів, виявилось, що Snapdragon 8 Gen 1 функціонує гірше на 12 %.

Отже, порівнявши минулорічні результати оцінювання та випробовування обох процесорів, виявилось, що, нещодавно презентований Snapdragon 8 Gen 1, зміг зрівнятися з конкурентом.

Також нещодавно стало відомо, що Qualcomm працює над розігнаною версією останнього чіпсету.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Windows 11 22H2 спричиняє зниження продуктивності в іграх на комп`ютерах з відеокартою NVIDIA

Як повідомив один з учасників спільноти Reddit, під час гри було помічено сильне заїкання, а загрузка процесора в деяких...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -