Реклама

Принципово новий Windows буде готовий вже до кінця року

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Принципово новий Windows буде готовий вже до кінця року. Але прості користувачі отримають Windows 10X весною. Компанія Microsoft не приховує своїх планів по випуску принципово нової варіації фірмової операційної системи – модульної Windows 10X. Її випуск неодноразово відкладався, проте вже видно «світло в кінці тунелю».

За повідомленням головного редактора WindowsCentral Зака ​​Боудена (Zac Bowden) на сторінці в соціальній мережі Twitter, платформа Windows 10X увійде у фінальну стадію RTM (Release To Manufacturers) вже в грудні. При цьому реліз для простих користувачів відбудеться навесні 2021 року з великою ймовірністю.

Джерело зазначає, що не впевнений, чи планує Microsoft проводити хоч якесь публічне тестування. А якщо і збереться, то швидше за все, вже після досягнення стадії RTM. Раніше повідомлялося, що в другому кварталі 2021 року Microsoft може випустити перший превью нової модульної ОС Windows 10X для пристроїв з одним екраном, а версія Windows 10X для пристроїв з двома екранами очікувалася ще пізніше.

Рекомендуємо: Windows 10 Дозволить Відновлювати Видалені Файли.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відома ймовірна дата релізу нової Windows 11

Проводячи презентацію своєї нової операційної системи, мова тут йде про Windows 11, компанія Microsoft натякала, що запуск ОС відбудеться...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -