Реклама

ПриватБанк буде списувати гроші з карток клієнтів. Правда чи фейк?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Усю інформацію, яка є в інтернеті, треба дуже уважно читати та аналізувати. Не можна вірити усьому, адже що далі, те частіше зустрічаються випадки, коли автори просто вводять в оману своїх читачів. Один із таких фейків кружляє по просторах інтернету та лякає користувачів.

Цікаво: Українці не можуть отримати 6500 грн допомоги в Приватбанку.

Останнім часом можна багато де зустріти інформацію про те, що з 1 травня 2022 року ПриватБанк почне списувати у клієнтів гроші з їх карток. Звісно люди почали лякатись та обурюватись з цього приводу. Усі статті були досить правдиві, так ще й на головному зображенні стоїть фото картки "Універсальна", а саме нею і користуються більшість клієнтів. Тобто було зроблено все, щоб привернути увагу людей таким жахливим способом.

Які ж зміни будуть насправді з 1 травня? ПриватБанк ще в квітні 2022 року попередив усіх, що віртуальний рахунок Бонус+ не буде працювати з 1 травня 2022 року. Ним більше не можна буде користуватись. Тому, всі хто хочуть використати з нього кошти, можуть витратити їх на свої потреби у мережах-партнерах, або ж перекинути на допомогу Збройним Силам України.

У випадку, якщо станом на 1 травня гроші будуть знаходитись на рахунку Бонус+, то банк автоматично переведе їх на потреби армії. Таке рішення було прийнято для того, щоб допомогти країні перемогти. Адже загалом на рахунках Бонус+ знаходиться 600 000 000 грн.

Цікаво: В українців спостерігаються проблеми із нарахуванням соцвиплат на картки ПриватБанку.

Отож, не варто вірити усьому що пишуть в інтернеті. Варто читати інформацію лише на офіційних сайтах та перевірених джерелах.

Цікаво: Банкомат ПриватБанку “вкрав” в клієнта 8000 грн.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо причини, чому варто вимикати мобільний інтернет

Мобільний інтернет потрібно відключати на телефоні по ряду причин. Далі ми розповімо трохи про них. Не всі користувачі мають тарифи...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -