Реклама

ПриватБанк попередив своїх клієнтів про нове шахрайство з виплатою одноразової допомоги за вакцинацію

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ми досить часто пишемо про різноманітні афери, які вигадують шахраї, щоб виманити в українців кошти, або ж заволодіти їхніми конфіденційними даними. Сьогоднішній матеріал буде підтвердженням того, що шахраї моніторять все, що відбувається в Україні і адаптують свої схеми під останні події. На нове шахрайство оперативно відреагували в ПриватБанку і попередили своїх клієнтів про шахрайство з виплатою одноразової допомоги за вакцинацію.

Якщо ви стежите за останніми новинами, то повинні знати, що президент України Володимир Зеленський анонсував одноразову виплату в розмірі 1 000 грн всім вакцинованим українцям. В даному випадку, така виплата повинна заохотити всіх вакцинуватися і, додатково, допоможе бізнесу в період пандемії. Причиною є те, що 1 000 грн, яку зможуть отримати вакциновані (повний курс вакцинації від COVID-19), можна буде витратити тільки на відвідини кінотеатрів, музеїв та подібних закладів, тобто це своєрідний ваучер, з якого ви не зможете отримати готівку, а тільки можливість розрахуватися в закладах.

ПриватБанк попередив своїх клієнтів про нове шахрайство з виплатою одноразової допомоги за вакцинацію

Цікаво: Українцям розповіли, що робити, якщо Приват24 не працює на смартфоні.

До чого ми це ведемо? До того, що шахраї не змогли пропустити цю новину і активно почали розсилати смс та повідомлення з текстом, в якому йдеться про одноразову виплату в декілька тис грн, яку можна отримати прямо зараз. В тексті повідомлення прикріплюється посилання, перейшовши по якому, вас просять вводити свої персональні дані, дані банківської картки та багато іншої конфіденційної інформації.

На жаль, ніякої виплати таким чином ви не отримаєте, а тільки втратите те, що у вас зберігається на банківському рахунку, оскільки це звичайний фішинговий сайт, який було створено тільки для збору даних та викрадення коштів з рахунків українців.

Як завжди, нагадуємо, що легких грошей і тим більше великих виплат ви не отримаєте просто так. Всі можливі соціальні виплати, які ви потенційно можете отримати, можна отримати та дізнатися про них в державних установах або ж додатку ДІЯ. Всі інші канали отримання компенсацій можна вважати ризикованими, небезпечними та шахрайськими.

Також нещодавно стало відомо про черговий скандал у ПриватБанк, або як у користувачів крадуть кошти.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Зарядка USB – флешки: міф чи реальність?

Останнім часом можна зустріти багато матеріалу про те, що USB-флешку (або накопичувач) потрібно заряджати. В більшості випадків, така думка...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -