Реклама

Qualcomm розробляє новий датчик для відбитків пальців

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Qualcomm, яка відома всім як виробник чіпсетів, також виробляє датчики для зчитування відбитків пальців. Як повідомляється, компанія Qualcomm розробляє новий датчик для відбитків пальців, який буде більшим та швидшим.

Qualcomm розробляє новий датчик для відбитків пальців

Така інформація з’явилася на Weibo, де також повідомляється, що Qualcomm буде випробовувати ультразвуковий датчик дисплея 20мм х 30мм. Також повідомляється, що новий датчик буде йти в комплекті з процесором SnapDragon 875, який повинні презентувати на наступний рік.
Також відомо, що в Qualcomm є ще один датчик, який може сканувати два відбитки пальців одночасно. Датчик називається 3D Sonic Max 2-го покоління і він може з’явитися на смартфонах Galaxy Note 20, які вийду в реліз вже в серпні, на заході Unpacked.
Зараз перевірити датчик для зчитування відбитків від Qualcomm можна на смартфонах Galaxy S10.

Джерело: Weibo

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 кращих смартфона в яких є абсолютно все, що необхідно

Практично кожного місяця, на ринку з’являються нові моделі смартфонів від провідних виробників і в більшості випадків, вони орієнтовані на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -