Реклама

Realme оголосила нову технологію швидкої зарядки

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Тільки ми говорили про запуск найшвидшої зарядки на ринку на 125Вт від компанії OPPO. Сьогодні ж, Realme оголосила про свою нову технологію швидкої зарядки – Realme 125W UltraDart Fast Charging.

Realme говорить про те, що UltraDart може зарядити акумулятор ємністю 4000 мАг до 33 відсотків всього за 3 хвилини. Для досягнення такого результату, компанія використовує тристороннє рішення для зарядки. При такому заряді одночасно понижується напруга, щоб максимально збільшити потужність і ефективно знизити тепловіддачу.

Realme оголосила нову технологію швидкої зарядки

Щодо температури пристрою під час зарядки, то компанія стверджує, що вона не підніметься вище ніж 40 градусів за Цельсієм. Використовується тут і подвійний кабель типу C.

Сумісний Realme 125W UltraDart Fast Charging із VOOC, SuperVOOC, SuperVOOC 2.0, Warp, Dart та SuperDart. Окрім цього, присутня сумісність із ультрашироким входом напруги 100-240 Вт.

Рекомендуємо: Xiaomi Запускає У Виробництво Смартфон Із 100Вт Зарядом.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито дату третьої презентації Apple

Сьогодні було розкрито дату третьої презентації Apple! Чекаємо свіжі MacBook на власному процесорі Apple. Компанія Apple оголосила дату проведення третьої...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -