Реклама

Realme випустить смартфон C15s в найближчий час

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як повідомляється, Realme випустить смартфон C15s в найближчий час, протягом найближчих двох-трьох днів. Раніше його називали виданням Realme C15 Qualcomm.

Припускають, що RMX2195, який нещодавно був схвалений різними сертифікаційними платформами, може бути телефоном Realme C15s. Сьогодні передбачуваний Realme C15 з’явився на Geekbench з деякими ключовими деталями.

Realme випустить смартфон C15s в найближчий час

Список Geekbench 5 RMX2195 показує, що він живиться від процесора Qualcomm з базовою частотою 1,80 ГГц. SoC згадується із “бенгальською” кодовою назвою, яка пов’язана з SoC Snapdragon 460 . Навіть інсайдер Mukul Шарма вже стверджував раніше сьогодні , що Realme C15s має SD460. Отже, здається, що RMX2195 – це телефон Realme C15s.

У списку Geekbench також вказані специфікації, такі як 4 ГБ оперативної пам'яті та ОС Android 10. Він набрав 253 бали в одноядерному тесті та 1230 у багатоядерному тесті Geekbench.

Телефон RMX2195 нещодавно був схвалений китайським органом з контролю якості. Так стало відомо, що телефон підтримує 18 Вт швидку зарядку акумулятора, номінальна ємність якого становить 5 860 мАг. Типова ємність акумулятора RMX2195, здається, становить 6000 мАг.

Realme випустить смартфон C15s в найближчий час

Інсайдер Sharma поділився наведеним вище просоченим зображенням роздрібного пакету Realme C15s раніше сьогодні. Зображення показує, що телефон має акумулятор 6000 мАг. Це також вказує на те, що номер моделі RMX2195 міг належати телефону Realme C15s.

Ймовірно, що смартфон отримає 3 ГБ оперативної пам’яті + 32 ГБ пам’яті та 4 ГБ оперативної пам’яті + 64 ГБ. Очікується, що він надійде в кольорах Power Blue та Power Silver.

Ці ж варіанти Realme C15 коштуватимуть 128 доларів США та 142 долари США відповідно.

Читайте також: Cмартфони Realme X7 Та X7 Pro Готуються До Релізу.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung випустить нові смартфони з лінійки А та М

Ми не будемо робити вигляд, що ми точно знаємо, що робить Samsung або насправді планує з останніми пристроями Galaxy...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -