Redmi збираються презентувати надзвичайно автономного смартфона

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Redmi збираються презентувати надзвичайно автономного смартфона. Відповідною інформацією поділився керуючий директор і глобальний віце-президент Xiaomi India Ману Кумар Джайн (Manu Kumar Jain) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter. Там він опублікував серію тизерів, які готують нас до майбутньої новинки.

Шанувальники припускають, що це буде смартфон, однак Ману Кумар Джайн стверджує, що цей пристрій буде першим для Redmi.

Можливо, мова йде про перший смартфон з акумулятором великої місткості, якого досі не було в смартфонах Redmi. Зображення з червоним і синім стовпами також викликають питання.

Однак в останньому повідомленні Ману Кумар Джайн підтвердив, що це точно смартфон, а також пообіцяв повідомити дату його презентації після того, як його пост набере 999 лайків і ретвітів.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо способи максимального пришвидшення роботи смартфона

За останні декілька років, найпоширенішою проблемою Android - смартфонів є те, що після 1-2 років користування, вони починають суттєво...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -