Реклама

Рекомендації, які допоможуть повернути банківську карту, яку “з’їв” банкомат

Останні Новини

Банкомат з’їв банківську карту? Не панікуйте одразу, а ознайомтесь із нашими рекомендаціями, які допоможуть повернути вам картку всього за декілька хвилин.

Для початку ви можете натиснути та утримувати протягом 5 хвилин кнопку «Скасувати» на банкоматі, для швидкого вилучення своєї карти, далі підтвердити скасування проведеної операції. Звісно, це все залежатиме від причини того, чому банкомат з’їв вашу банківську картку.

Щодо причин, чому банкомат не повернув вам карту, то це може бути:

  • розмагнічення пластику;
  • пошкодження чіпа на банківські картці;
  • закінчення терміну дії картки;
  • блокування картки (про яке вас повинні були повідомити).

Зазвичай, на екрані банкомату повинно бути виведене повідомлення з інформацією щодо проблем із карткою. Також проблеми із банкоматом можуть бути пов’язані із вашими неправильними діями, до прикладу ви ввели 3 рази неправильний пароль або ж не встигли забрати карту протягом відведеного часу. В таких випадках банкомат також зажовує карту.

Окрім цього, вина може бути і в самому банкоматі. Ви могли банально натрапити на несправний банкомат. Звісно, на банкоматі повинно бути розміщене повідомлення про несправність, але і вам потрібно бути обережними. Не рекомендується ризикувати та використовувати банкомати, які видають дивні звуки чи починають зависати в процесі роботи. Краще взагалі не використовувати такий банкомат, або ж при незрозумілій ситуації одразу скасувати операцію та забрати свою картку назад.

Якщо проблема виникла із самим банкоматом, ви можете спробувати почекати близько 10 хвилин, поки він перезавантажиться, скине усі введені дані. Тоді є ймовірність того, що банкомат сам поверне вам картку без проблем.

У випадку, коли самостійно повернути карту не вдалось, потрібно подзвонити на гарячу лінію банку, в якому ви обслуговуєтесь. Якщо ви знімали готівку безпосередньо в відділенні, то зверніться до одного з працівників банку та поясніть виниклу ситуацію. Також вам потрібно буде написати відповідну заяву у банку та за декілька днів карту вам перевипустять. Щодо зняття готівки без банківської карти, то це також можливо, так як це можна зробити у касі банку, в якому ви обслуговуєтесь.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi випустили новий робот-пилосос MIJIA Robot Vacuum-Mop 1T

Компанія Xiaomi випустили новий робот-пилосос MIJIA Robot Vacuum-Mop 1T. На міжнародному ринку даний продукт буде випускатись під брендом Mi....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -