Реклама

Роботи схожі на людину. Які вони будуть та для чого потрібні?

Останні Новини

Зараз активно виготовляються різні роботи із різним призначенням. Їх навіть часто можна зустріти в буденному житті. Це можуть бути, наприклад, робот-пилосос, робот-охоронець, робот-собака і т.д. В кожного з них своє призначення. Одні виконують певну роботу, інші просто створені для розваги. Однак є один робот, над яким трудяться вже багато років – робот-людина. Це повинен бути робот, який максимально схожий на живу людину. Раніше такий винахід був фантастичним і не можливим. Зараз технології на стільки розвинулись, що це цілком стало доступно. Вчені не зупиняються на просто створенні такого робота, вони хочуть щоб у нього ще й була людська шкіра. Для чого це потрібно та як це буде робитись? Читайте нижче.

Роботи із м'яким покривом вже не дивина, але цей покрив, який заміняв шкіру, виготовлявся із гуми або латексу. Він був еластичний та м'який, але нічого спільного із справжньою шкірою не мав. Вчені вирішили на цьому не зупинятись і спробували створити щось інше. Найбільшого прогресу досягли японські винахідники. Вони вирішили штучно виростити людську шкіру, а точніше дуже схожий аналог. Для цього вони використали скріплюючий матеріал та колаген. Білок там основний компонент, а от колаген відповідає за відновлення та еластичність. Насправді, сама шкіра вийшла не дуже приємною та привабливою, але дійсно нагадує людьську. Є навіть кадри, як її нарощують на робота. Не дуже гарний процес. Якщо оцінити характеристики, то така штучна шкіра дуже нагадує людську за своїми властивостями. Вона тягнеться та не вбирає вологу, що дуже добре.

Цікаво: На що звертати увагу при виборі робота-пилососа

Всі технології це добре, але давайте вияснимо для чого взагалі комусь такі роботи, а точніше справжня шкіра на них. Насправді, роботи можуть виконувати багато функцій, що й людина. Наприклад, обслуговувати людей в ресторані, доглядати старших людей/частково дітей, в деяких випадках навіть продавати товари. Якщо порівняти із людиною, то звісно робот не досконало все це робить, але все ж вчені намагаються цей процес наблизити до реального. А от подібність до людської шкіри потрібна для того, щоб люди не лякались вигляду робота. Світ ще не звик бачити в повсякденному житті роботів і навіть психологи помітили, що люди стають тривожними якщо довгий час знаходяться в компанії із роботом. Максимально наближення до реальної людини повинно забрати це відчуття. Насправді не так легко створити робота-людину, який би не відрізнявся від живої, і для цього треба чимало зусиль, але винахідники кожного дня намагаються це зробити. Поки у них все йде успішно і буде не дивно, якщо скоро ми не зможемо відрізнити робота від живої людини.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google Play Games: дізнайтеся про програму, вимоги та як грати на ПК

Google Play Games переносить ваші мобільні ігри на ваш ПК. Дізнайтеся, як приєднатися до бета-версії та покращити свій досвід вже...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -