Розкрито характеристики та ціну смартфона iPhone SE Plus

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У минулому році Apple випустила не тільки флагманські смартфони, але і більш доступну модель під назвою iPhone SE (2020). І хоча компанія не анонсувала подальшого розширення цієї серії фірмових апаратів, мережеві інформатори вже заявили, що новому «бюджетникові» – бути. Також сьогодні було розкрито характеристики та ціну смартфона iPhone SE Plus.

За даними Twitter-інсайдера Apple Lab, компанія займається розробкою моделі iPhone SE Plus, презентація якої може відбутися вже в другій половині 2021 року. При цьому гаджет буде дорожче свого попередника. Пристрою приписують 6,1-дюймовий IPS-дисплей, фронтальну камеру з роздільною здатністю 7 Мп і 12-мегапіксельний основний датчик. Новинка буде на платформі Apple AA14 Bionic.

За заявою інформатора, смартфон обзаведеться апаратним сканером відбитків пальців Touch ID, вбудованим в кнопку Home, і корпусом з класом захисту IP67. Стартова ціна моделі становитиме $ 499 / € 589 в залежності від регіону. Сама Apple, як і зазвичай в таких випадках, заяву інсайдера не прокоментувала.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компанію Huawei змусили покинули важливий ринок смартфонів

Сьогодні надійшла інформація, що після введення чергових американських санкцій, компанію Huawei змусили покинули важливий ринок смартфонів. Компанії Huawei зараз...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -