Розкрито потенційне джерело забруднення Північного Льодовитого океану

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В результаті дослідження команди вчених, на чолі з Пітером Россом з Асоціації охорони природи океану в Канаді, було розкрито потенційне джерело забруднення Північного Льодовитого океану.

В ході роботи фахівці відібрали зразки забруднювачів в приповерхністної морської води на 71 ділянці в європейській і північноамериканській Арктиці. Також були взяті проби на глибині до 1 015 метрів в морі Бофорта. В результаті було встановлено, що більшу частину мікропластіка в пробах становили волокна, а 73,3% з них були поліестером.

З огляду на те, що в східній частині Арктики було зафіксовано практично в три рази більше мікропластичної частинок, ніж на заході, вчені вважали, що виявлені волокна могли потрапити через Атлантичний океан.

Крім іншого, за підсумками випробувань Ocean Wise було встановлено, що лише одна річ здатна виділяти млн волокон в процесі домашньої прання, в той час як масштаби очисних споруд дозволяють виділяти більше 20 млрд мікроволокон в рік. Це і могло привести до забруднення океанів мікропластичної шматочками.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Українцям назвали 5 найчастіших помилок при користуванні банкоматом

З банкоматами українці знайомі досить багато часу і всі знають його функціонал. Зараз їхня популярність зменшується серед молоді, оскільки...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -