Реклама

Розкрито темну сторону голосового помічника Google Assistant

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в мережі з’явилося відео, де було розкрито темну сторону голосового помічника Google Assistant. Відповідне відео було опубліковане на Youtube і в ньому йдеться про приховані відповіді голосового асистента.

Для прикладу, користувач запитався в Google Assistant, яке основне правило Бійцівсього клубу, у відповідь Асистент буде посилатися на те, що йому не можна про таке розповідати. Як видно, це досить велика “пасхалка” до однойменного фільму.

Крім фільму, Асистент також вміє посилатися й на інші фільми та музичні колективи. На даний момент, єдиним недоліком Асистенту є те, що всі ці “пасхалки” можна почути тільки на англійській мові. Можливо, з часом, таке можна буде почути й на українській мові.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Глобальна версія Xiaomi Mi 11 вже доступна для попереднього замовлення

Компанія Xiaomi представила в Китаї смартфон Xiaomi Mi 11, який завтра надійде в продаж у Китаї. Також сьогодні стало...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -