Розкриті ключові специфікації навушників Samsung Galaxy Buds Pro

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні були розкриті ключові специфікації навушників Samsung Galaxy Buds Pro, які вийдуть в реліз поряд із смартфоном Galaxy S21. Нова інформація з’являється Незабаром после того, як офіційну сторінку навушніків Було помічено в Інтернеті. Нещодавній вітік ціни на Samsung Galaxy Buds Pro такоже натякнув на те, що навушники будуть дорожчими, ніж Galaxy Buds Live. Витоки також виявили дизайн та основні функції Galaxy Buds Pro, такі як активне шумозаглушення (ANC) та просторове 3D-звучання.

Технічні характеристики Samsung Galaxy Buds Pro

Майбутні Samsung Galaxy Buds Pro отримають 28 годинам автономної роботи ( за даними Samsung). Це приблизно на 20 відсотків більше, ніж пропонують Samsung Galaxy Live. Навушники поставляються з 11-міліметровими басовими драйверами та 6,5-мм високочастотними динаміками з коаксіальними подвійними динаміками. Крім того, пара буде подавати шумопоглинання на 35 дБ, підтримуючи ANC, подвійне підключення та рейтинг водостійкості IPX7.

Окремо кілька днів тому інформатор повідомляв у Twitter, що Samsung Galaxy Buds Pro не має “команди Double Tap Edge для регулювання гучності” . Він також поділився, що навушники підтримуватимуть кілька рівнів активного шумопоглинання, функцію розпізнавання голосу, безшовне підключення та просторовий 3D-звук із відстеженням голови. Повідомляється, що останній працюватиме лише з телефонами, на яких встановлений OneUI 3.0 на базі Android 11.

Інші звіти припускають, що Samsung Galaxy Buds Pro може мати спеціальні гіроскопічні датчики, Dolby Atmos, SoundAlive, настроюваний ANC та чотири об’ємні налаштування навколишнього режиму для регулювання кількості шуму. Кожен навушник, швидше за все, матиме акумулятор на 61 мАг, тоді як у корпусі буде акумулятор на 472 мАг. Додаток-плагін також підтримуватиме функцію Find My Earbuds, щоб допомогти знайти загублені навушники. По чутках, навушники також пропонують сенсорне управління.

Ціна Samsung Galaxy Buds Pro

Що стосується ціни Samsung Galaxy Buds Pro , то в Європі вона склала 229 євро. Як і попередники, навушники, як очікується, будуть попередньо замовлятися разом з останнім флагманським смартфоном Samsung Galaxy S21.Кажуть, що Samsung Galaxy Buds Pro спочатку будуть поставлятися у чорно-сріблястому кольорі. Інші варіанти кольорів можуть з’явитися пізніше.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Xiaomi представили розумний туалет Dabai super-power ion

Сьогодні Xiaomi представили розумний туалет Dabai super-power ion, що активується голосом, запущений під краудфандинг на Xiaomi Youpin. Оригінальна ціна...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -