Реклама

Розкрито дату третьої презентації Apple

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було розкрито дату третьої презентації Apple! Чекаємо свіжі MacBook на власному процесорі Apple.

Компанія Apple оголосила дату проведення третьої за осінь 2020 року презентації. Вона призначена на 10 листопада. Початок відбудеться о 20:00 кч .

Розкрито дату третьої презентації Apple

Осінь 2020 року виявилась на рідкість продуктивною для компанії. Apple вже представила четверте покоління iPad Air, восьме покоління iPad, розумні годинник Apple Watch Series 6 і Apple Watch SE, а також лінійку смартфонів iPhone 12.

На листопадовій презентації цвяхом програми повинні стати ноутбуки на основі принципово нового процесора - фірмової SoC Apple на базі архітектури ARM, відомої поки під назвою Apple Silicon. З найбільшою ймовірністю нас чекають нові моделі MacBook Air або відроджений 12-дюймовий MacBook, а, може, і новий моноблок iMac.

Також очікуються висококласні накладні навушники AirPods Studio, мітка-трекер AirTags для пошуку втрачених речей, «ігрова» телеприставка Apple TV, окуляри доповненої реальності Apple Glass, бездротова зарядна станція AirPower.

Читайте також: Apple Збільшить Поставки Смартфонів З Гнучкими OLED-Панелями.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, як скинути MacBook Air до стандартних налаштувань

Якщо у вас виникли проблеми з MacBook Air, його легко скинути. Перезавантаження повністю перезавантажить і перезавантажить операційну систему macOS, очистивши робочу пам’ять...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -