Розкрито деталі дизайну нового смартфона OPPO A55s

Останні Новини

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Сьогодні було розкрито деталі дизайну нового смартфона OPPO A55s, вихід якого очікується найближчим часом. Нагадаємо, що смартфон уже з’являвся у списку Geekbench із номером моделі CPH2309, де набрав 510 балів в одноядерному тесті та 1592 бали в багатоядерному.

Для початку, смартфон A55s буде доступний у чорному та зеленому варіантах. Задня панель обладнана прямокутним модулем камери, в якій очікується три датчики. Практично всю передню частину займає дисплей. Ймовірно, це буде IPS LCD із отвором для селфі-камери зліва. Рамки тонкі, зверху буде розташований динамік. Сканер відбитків пальців очікується на кнопці живлення.

Щодо інших відомих деталей, то очікується, що смартфон прийде із чіпсетом Qualcomm, ймовірно Snapdragon 480 5G, 4 Гб оперативної пам’яті та операційною системою Android 11.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Оголошено смартфон 4G за ціною 26 дол

Vingroup разом із Qualcomm працюють над запуском найдешевшого 4G смартфона, який повинен відбутись у В’єтнамі 15 жовтня 2021 року....
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -