Реклама

Розкрито деталі екрану смартфонів Samsung Galaxy S21

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Зростає ймовірність того, що звіт, в якому стверджується, що Samsung анонсує сімейство Galaxy S21 у січні, є правильним, оскільки ми спостерігаємо бурхливий розвиток чуток. Сьогодні, ж було розкрито деталі екрану смартфонів Samsung Galaxy S21. За словами одного з найнадійніших витоків інформації, пов’язаних із Samsung, тріо Galaxy S21 використовуватиме плоскі та вигнуті екрани.

S21 і S21 + отримають “2D екрани”, тобто відсутність кривих сторsy, тоді як S21 Ultra збереже кривизну. Крім того, у звіті сказано, що рамки з усіх чотирьох сторін будуть симетричними, що означає відсутність додаткової рамки на підборідді.

Разом із двома останніми чутками про дизайн задньої та передньої частини , ми починаємо отримувати більш чітке уявлення про те, як будуть виглядати ці телефони.

Рекомендуємо: Смартфон Galaxy S21 Ultra Отримує Великий Акумулятор.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 5 причин, по которым быстро заканчивается память смартфона

Самая большая неприятность при пользовании ПК, ноутбуками, планшетами и смартфонами заключается в том, что у них рано или поздно...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -