Реклама

Розкрито дизайн камер нового Samsung Galaxy S23

Останні Новини

Запуск нової серії смартфонів Galaxy S23 від Samsung очікується на початку 2023 року. Тобто, до запуску не так далеко. Зараз же ми маємо можливість поговорити про дизайн камер нового Samsung Galaxy S23.

Розкрито дизайн камер нового Samsung Galaxy S23

Якщо порівнювати дизайн камер Samsung Galaxy S23 із його попередником Samsung Galaxy S22, то камери отримають новий дизайн. Як видно із наданого зображення, кожен датчик основного блоку камер отримає індивідуальний «острівець», на якому буде розташований. Також можна говорити про товстіші рамки навколо дисплея. Порівняно із попередником, очікується, що й сам корпус смартфона буде дещо більший, хоча розмір дисплея не зміниться. Ймовірно він буде розміром 6,1 дюйма із частотою оновлення 120 Гц.

Також ходили чутки, що Galaxy S23 отримає процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В мессенджере WhatsApp угрожают пользователям отключением от системы

Стаття доступна українською...Сегодня поступила новая информация о мессенджере WhatsApp, о котором уже давно не было никаких новостей. Стало известно,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -