Реклама

Розкрито найпопулярніший метод шахрайства в інтернеті

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було розкрито найпопулярніший метод шахрайства в інтернеті. Він пов’язаний з електронною торгівлею.

Як пояснили фахівці, пандемія COVID-19 викликала зростання оборотів онлайн-торгівлі. На тлі цього активізувалися і шахраї в інтернеті.

Експерти розповіли, що 60% успішних шахрайських атак відбувалося за сценарієм покупки або продажу товарів в інтернеті. В основному зловмисники виступають під виглядом продавців. У 11% випадків шахраї виступали в ролі покупців. Ще в 13% випадків злочинці направляли потенційних жертв на фальшиві сайти магазинів.

Фішинг, тобто створення копій відомих сайтів, - теж популярний вид шахрайства. Крім цього, злочинці часто застосовують скам: пропонують користувачам пройти опитування або взяти участь в акції за винагороду. Перед участю жертв просять оплатити невелику комісію.

Найчастіше жертвами шахрайства в інтернеті стають освічені люди 18-42 років, з двома дипломами і навіть з вченим ступенем.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито повні технічні характеристики нових навушників OnePlus Buds Pro 2

OnePlus Buds Pro 2 будуть наступниками преміальних навушників Buds Pro, що були запущені літом 2021 року. Зараз очікуючи на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -