Реклама

Розкрито небезпеку від тривалого прослуховування музики в навушниках

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Зараз навушники надзвичайно популярні, оскільки останні декілька років вони зменшилися в розмірах та ще й присутній великий вибір бездротових навушників.

Як завжди, користі від бездротових та невеликих навушників надзвичайно багато. В першу чергу те, що вони займають мало місця і в них відсутні дроти. В них зручно займатися в спортзалі, бігати на вулиці, гуляти і навіть їздити в громадському транспорті. Зараз же буде розкрито небезпеку від тривалого прослуховування музики в навушниках.

Багато лікарів сходяться в думці, що тривале використання навушників може призвести до ЛОР-захворювань, серед яких найпопулярніша хвороба - грибковий отит. З’являється він через те, що навушники засунуті глибоко у вушну раковину і перебувають там тривалий час.

Також відомо, що при тривалому використанні навушників, може сформуватися сірчана пробка. Відбувається це через те, що навушники тиснуть на сірку у вусі та штовхають її до барабанної перетинки. З часом, сірки збирається багато і починає втрачатися слух на одне або два вуха — тобто утворюється пробка, якої можна позбутися тільки в медичних закладах.

Щоб уникнути таких можливих проблем із здоров’ям, не рекомендується використовувати навушники більше ніж 2 рази в день тривалістю не більше 30 хв за один раз. Якщо ж ви використовуєте накладні навушники та слухаєте музику на середній гучності, то шкоди вухам буде менше, ніж при використанні вакуумних навушників.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Amazon представили розумну колонку Echo Show 10

Сьогодні ми повідомляли, що Amazon випустили розумні колонки Echo та Echo Dot. Також надійшла інформація, що Amazon представили розумну...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -