Розкрито нову серію бюджетних смартфонів Xiaomi

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було розкрито нову серію бюджетних смартфонів Xiaomi, які вперше можуть з’явитися на території Індії. Повідомляється, що смартфони будуть називатися Xiaomi Redmi 10.

Серія Redmi 10 стане наступником серії Redmi 9 з минулого року. Нагадаємо, Xiaomi випустила близько 5 телефонів лише в серії Redmi 9, включаючи Redmi 9, Redmi 9A, Redmi 9i та Redmi 9 Prime. Цього року компанія може випустити наступників усіх або деяких із цих телефонів серії 9 Redmi. Ці пристрої опускаються нижче лінії Redmi Note і пропонують бюджетні характеристики. 

Ми очікуємо, що нові телефони Redmi 10-ї серії поставлятимуться з MIUI на базі Android 11. На додаток до цього, вони можуть мати дисплей до Full HD +. Очікується, що ціни на серії Redmi 10 в Індії впадуть нижче 10000 рупій ( близько 4 000 грн).

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Нові подробиці неанонсованого фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 6

Сьогодні з'явилися нові подробиці неанонсованого фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 6. Як повідомляють джерела, новинку можуть показати до кінця весни...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -