Реклама

Розкрито нову схему шахрайства в мобільному банкінгу

Останні Новини

З кожним разом дії зловмисників вдосконалюються і зараз під ударом знаходяться юридичні особи. А саме, розкрито нову схему шахрайства в мобільному банкінгу, яка надає можливість шахраям отримати доступ до рахунків компаній.

Працює дана схема наступним чином. Зловмисники отримують доступ до вашого мобільного додатку банку, там же переводять його в режим налаштування. На даному етапі зловмисники вивчають структуру програмного інтерфейсу програми (АРІ). На основі цих дій, зловмисники отримують доступ до формування розпорядження на переказ коштів та формують рахунок на переказ коштів. Відповідно до цього, відправником коштів зазначають юридичну особу. Тим більше, що номери рахунків юридичних осіб знаходяться у відкритому доступі на сайті кожної компанії.

Самостійно захиститись від такого типу шахрайства буде досить скадно. В даному випадку повинні тісно співпрацювати банківські установи, а саме розробники відповідного програмного забезпечення із своїми клієнтами та перевіряти наявні системи на вразливість.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 4 бесплатных антивируса для Windows в 2021 году

Стаття доступна українською...Все мы пользуемся компьютерами или ноутбуками и вопрос их защиты всегда должен быть на первом месте. Защита...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -