Реклама

Розкрито перші деталі майбутнього смартфона iPhone 13

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було розкрито перші деталі майбутнього смартфона iPhone 13. Як повідомляється, новинка отримає однокристальну систему Apple A15 Bionic, виробництво якої заплановане на третій квартал наступного року.

Минуло всього кілька днів після початку продажів смартфонів iPhone 12, а в мережі вже з’явилася інформація про новий телефон Apple, а точніше про однокристальну систему, яка буде в ньому використовуватися. Смартфони iPhone 12 оснащені однокристальною системою Apple A14 Bionic, тому наступне покоління мобільних телефонів компанії буде побудовано на базі Apple A15 Bionic. У повідомленні China Times йдеться, що Apple A15 Bionic буде вироблятися з використанням 5-нанометрового технологічного процесу N5P силами компанії TSMC.

Масове виробництво Apple A15 Bionic має розпочатися в третьому кварталі наступного року. Apple буде робити все для того, щоб уникнути будь-яких затримок. В цьому році компанії довелося відкласти запуск iPhone через проблеми з поставками, викликаними пандемією коронавируса.

Нещодавно повідомлялося, що лінії TSMC з виробництва 5-нанометрових однокристальних систем повністю зарезервовані компанією Apple. Також відомо, що майже п’ята частина загального доходу компанії надходить TSMC від технологічного гіганта з Купертіно.

Ймовірно, саме тому Samsung змогла отримати замовлення від Qualcomm на масове виробництво майбутньої флагманської однокристальної системи Snapdragon 875, яка також проводиться з використанням 5-нанометрового технологічного процесу.

Такі виробники, як TSMC і Samsung, вже почали працювати над більш сучасними технологіями, які використовують 3-нм і навіть 2-нм техпроцеси.

Читайте також: Серія IPhone 13 Включатиме В Себе Чотири Смартфони.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Apple знову заплатить величезний штраф

Компанія Apple знову заплатить величезний штраф за уповільнення iPhone. Це друга така угода, укладена Apple в цьому році. Apple погодилася...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -