Реклама

Розкрито перші деталі оболонки iOS 15

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Редактор авторитетного ресурсу Bloomberg Марк Гурман (Mark Gurman) повідав інсайдерську інформацію про нововведення iOS 15. Apple готується до серйозного оновлення свого мобільного програмного забезпечення iOS, яка змінить те, як користувачі обробляють повідомлення, запропонує перероблений домашній екран iPad, оновлений екран блокування і додаткові заходи захисту конфіденційності та інші поліпшення.

За словами джерел, технологічний гігант з Купертіно оголосить про оновлення програмного забезпечення на своїй всесвітній конференції розробників Worldwide Developers Conference, яка розпочнеться 7 червня.

Компанія планує нову функцію, яка дозволить користувачам встановлювати різні налаштування повідомлень, наприклад, чи видає телефон звук чи ні, в залежності від поточного статусу (робота, сон, водіння і так далі). Меню буде відображатися на оновленому екрані блокування і в Центрі управління iPhone і iPad.

Також буде можливість встановити автоматичні відповіді на повідомлення в залежності від їх статусу. В даний час функція доступна тільки під час водіння. Компанія також працює над оновленням iMessage, щоб в кінцевому підсумку краще конкурувати з WhatsApp від Facebook. За словами джерел, ці зміни все ще знаходяться на ранній стадії розробки і можуть з'явитися пізніше.

Лінійка iPad, яка на початку цього тижня поповнилася новими моделями iPad Pro, також зазнає змін в програмному забезпеченні. Компанія планує найбільш значуще оновлення домашнього екрану пристрою з моменту першого запуску в 2010 році. Apple планує дозволити користувачам розміщувати віджети в будь-якому місці на головному екрані. Користувачі також зможуть замінити всю сітку додатків тільки віджетами.

Також з'являться додаткові заходи захисту конфіденційності. Одна з нових функцій - це нове меню, яке покаже користувачам, які програми непомітно збирають дані про них. Хоча в останні роки Apple підвищила конфіденційність своїх пристроїв, були виявлені тисячі додатків, які можуть збирати і передавати дані, такі як номери телефонів та місце розташування. Нова функція покликана буде боротися з цим.

Наступного тижня відбудеться реліз фінальної версії iOS 14.5.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

От чего зависит скорость мобильного интернета

Стаття доступна українською...В последнее время в мире массово распространяется новый стандарт - сети 5-го поколения (5G). Хотя в Украине...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -