Розкрито перші деталі смартфона Xiaomi Mi 11 Pro

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було розкрито перші деталі смартфона Xiaomi Mi 11 Pro. раніше повідомлялося, що Xiaomi стане однією з перших компаній, яка випустить смартфон із Snapdragon 875 – Mi 11 і Mi 11 Pro. За словами одного витоку, версія Pro також матиме дуже інтригуючий дисплей з роздільною здатністю QHD + та частотою оновлення 120 Гц.

Розкрито перші деталі смартфона Xiaomi Mi 11 Pro

Новий екран Mi 11 Pro стане масовим оновленням до Mi 10 Pro, що забезпечує роздільну здатність 1080p та частоту оновлення 90 Гц. Інформатор розказав, що селфі-шутер залишиться у верхньому лівому куті, і вся панель матиме кілька вигнутих боків, але нічого надзвичайного. Подібна ситуація з камерами – лише невелике оновлення, а не капітальний ремонт.

Поки занадто рано оприлюднювати інші характеристики, враховуючи той факт, що до відкриття власне чіпсета Qualcomm залишається місяць. Хоча існує велика ймовірність, що Mi 11 Pro отримає 120 Вт швидку зарядку.

Виробник смартфонів також демонстрував бездротовий зарядний пристрій потужністю 80 Вт, який за 19 хвилин повністю заряджає акумулятор на 4000 мАг. Тож це ще один очікуваний запуск у лютому або березні, коли, ймовірно, з’являться флагмани Xiaomi наступного покоління.

Читайте також: Смартфон Xiaomi Mi 11 отримає неймовірні мегапікселі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

HDMI 2.1 – новий стандарт, новий кабель

HDMI 2.1 - новий стандарт, новий кабель HDMI. Він підтримує більш високу частоту кадрів, може переносити до 10К відео...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -