Реклама

Розкрито повні технічні характеристики нових навушників OnePlus Buds Pro 2

Останні Новини

OnePlus Buds Pro 2 будуть наступниками преміальних навушників Buds Pro, що були запущені літом 2021 року. Зараз очікуючи на запуск нових навушників преміум-класу, розкрито їх повні технічні характеристики. Що очікувати від Buds Pro 2 читайте нижче.

Згідно отриманої інформації, OnePlus Buds Pro 2 отримають подвійні аудіодрайвери, розміри яких будуть 6 мм та 11 мм. Отримають навушники функцію ANC, тобто активного шумопоглинання до 45 дБ, ну і відповідно функцію адаптивного шумозаглушення. Також буде присутня можливість ввімкнення просторового аудіо LDHC 4.0.

Для кращого досвіду користування навушниками під час дзвінків, Buds Pro 2 отримають по три мікрофони на кожному навушнику. Зарядка навушників, зокрема кейса,  відбуватиметься всього за 10 хвилин завдяки отриманню технології OnePlus Warp Charger. Час роботи справді бездротових навушників без ввімкнення функції ANC становитиме 9 годин, а з ANC – 6 годин. Час роботи включаюти підзарядку в чохлі збільшиться до 38 год та 22 год відповідно.

З додаткових функцій навушники OnePlus Buds Pro 2 отримають підтримку Bluetooth 5.2, аудіокодек LHDC 4.0, Google Fast Pair та захист від води на рівні  IP55.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Lenovo запустив новий проектор Air5

Сьогодні, у Китаї, Lenovo запустив новий компактний проектор Air5. Цей проектор — це HD-проектор, який видає 2600 люмен світла. Виготовлений...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -