Розкрито реальну вартість смартфона iPhone 12 Pro

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Японська дослідницька компанія Fomalhaut Techno Solutions опублікувала результати оцінки вартості комплектуючих смартфонів iPhone 12 та iPhone 12 Pro. Реальна вартість смартфона iPhone 12 вже відома, зараз же було розкрито реальну вартість смартфона iPhone 12 Pro.

Аналіз показав, що вартість комплектуючих iPhone 12 становить 373 долари, а iPhone 12 Pro – 406 доларів. У США рекомендована ціна iPhone 12 починається з 800 доларів, а за iPhone 12 Pro коштує менше 1000 доларів. Розмір в ціні між цими моделями складає 200 доларів, а вартість матеріалів відрізняється всього на 33 долари.

Якщо не врахувати витрати на маркетинг, логістики, упаковки, розробки програмного забезпечення та так далі, а брати за увагу лише матеріали, то Apple заробляла б на кожному iPhone 12 Pro приблизно 593 долари США, тим не менше, реальна сума набагато менше.

Більшу частину комплектуючих розміщують корейські виробники, на їх деталі надходить 26,8% вартості матеріалів. Друге місце з результатами 21,9% у американських виробниках. Далі іде компанія з Японії, Тайваню та Китаю (13,6, 11,1 та 4,6%).

Читайте також: Дисплей Apple iPhone 12 Pro має низьку точність дотику.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Розсекречено нову однокристальну систему MediaTek Dimensity 1100

MediaTek активно збільшує свою частку на ринку однокристальних система для смартфонів. Однією з причин успіху є лінійка однокристальних систем...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -