Реклама

Розкрито реальну ємність акумулятора iPhone 12 Pro Max

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було розкрито реальну ємність акумулятора iPhone 12 Pro Max. Також в Apple стверджують, що за часом роботи без підзарядки iPhone 12 не поступається торішнім смартфонам

Раніше тестові додатки Geekbench і AnTuTu підтвердили обсяги оперативної пам’яті різних моделей iPhone 12, а тепер база даних китайського регулятора TENAA стала джерелом інформації про реальну ємності акумулятора iPhone 12 Pro Max.

Розкрито реальну ємність акумулятора iPhone 12 Pro Max

Найбільший iPhone має акумулятор номінальною ємністю 3687 мА • год. Це на 282 мА • год менше, ніж у торішнього iPhone 11 Pro Max, який оснащений акумулятором ємністю 3969 мА • год. Китайський регулятор також підтвердив наявність 6 ГБ оперативної пам’яті.

Раніше ємність акумуляторів iPhone 12 mini, iPhone 12 і iPhone 12 Pro була розкрита оператором Vodafone Netherlands. iPhone 12 і iPhone 12 Pro отримали акумулятори ємністю по 2815 мА • год, тоді як найменший сучасний iPhone отримав акумуляторну батарею ємністю 2227 мА • год.

Apple стверджує, що за часом роботи без підзарядки iPhone 12 не поступається торішнім смартфонам за рахунок більш енергоефективною однокристальної системи Apple A14 Bionic. Однак перші огляди вказують на те, що за часом роботи без підзарядки iPhone 12 програє iPhone 11, навіть якщо не використовувати смартфон в мережах п'ятого покоління.

Рекомендуємо: Європейський IPhone 12 Відрізняється Від Американського.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

WhatsApp не лучший вариант безопасного мессенджера

Недавно много шума было сделано из-за того, что WhatsApp будет передавать всю необходимую информацию в Facebook. Основной причиной такого...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -