Відомий інсайдер RODENT950 сьогодні розкрив деяку інформацію прол нові смартфони Huawei Mate 40 Pro + / RS. Зокремо, було розкрито специфікації камер смартфонів Huawei Mate 40 Pro + / RS. На додаток до RS, у серії Huawei Mate 40 немає ні лазерного датчика, ні датчика Tof, ні навіть звичайного L-AF (блокування фокусу?), Але є деякі нові речі, такі як два нових датчики (поки невідомі).

Розкрито специфікації камер смартфонів Huawei Mate 40 Pro + / RS

У дизайні Huawei Mate 40 Porsche є датчик кольорової температури та датчик температури.

Розкрито специфікації камер смартфонів Huawei Mate 40 Pro + / RS

На задній панелі встановлено модуль із п’ятьма камерами, що складається з основної камери + масштабування + надширококутньої + невідомий об’єктив + об’єктив Tof, світлодіодного спалаху та мікрофона звичайної конфігурації, про що далі згадуватися не буде.

Розкрито специфікації камер смартфонів Huawei Mate 40 Pro + / RS

Версія Pro+ використовує задню основну камеру + надширококутний + новий невідомий об’єктив + новий невідомий об’єктив (такий же, як в RS, можливо, об’єктив із збільшенням), що складається з чотирьох камер. Цього року версія Porsche Design більше не є модифікацією попереднього смартфона, принаймні він отримає на один об’єктив Tof більше, ніж версія Pro +.

Про смартфон Huawei Mate40 Pro можете прочитати в нашій попередній статті.

Джерело

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь