Реклама

Розкрито специфікації навушників OnePlus Buds Z

Останні Новини

Наступного тижня, а саме 14 жовтня 2020 року, ми очікуємо на запуск нового смартфона OnePlus 8T та бездротових навушників OnePlus Buds Z. Сьогодні, ще до запуску, розкрито специфікації навушників OnePlus Buds Z.

І так, згідно отриманої інформації, навушники OnePlus Buds Z отримують 10-міліметрові драйвери та силіконові наконечники. Поставлятимуться Buds Z у великому футлярі у формі таблетки з глянцевим покриттям. Спереду буде розміщений світлодіод, а ззаду – порт для зарядки USB-C та кнопка сполучення. Час роботи навушників складатиме 5 годин на одному заряді, а разом із підзарядкою у кейсі – до 20 годин. Буде присутня тут і швидка зарядка, яка за 10-хвилин зарядки забезпечить до 3 годин прослуховування.

Підключення OnePlus Buds Z відбуватиметься через Bluetooth 5.0. Навушники отримають рейтинг захисту IP55. А ще, матимуть аудіо тюнер Dolby Atmos та Dirac. OnePlus Buds Z будуть доступні у трьох кольорах - білому, сірому та чорному.

Джерело

Рекомендуємо: Apple зареєстрували торгову марку iPhone for Life.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Asus ROG Phone 5 може отримати новий привабливий колір

Ігрові телефони Asus дійсно доступні лише в чорному кольорі, але це може змінитися з наступною моделлю. Відомий інсайдер Ішан...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -