Реклама

Розкрито технічні характеристики ноутбуків Galaxy Book 4 перед запуском

Останні Новини

Сьогодні один із корейський сайтів розкрив усі деталі щодо характеристик нової серії ноутбуків Galaxy Book 4 від компанії Samsung. Запуск, до речі, запланований на завтра, тобто 15 грудня 2023 року. Повернемось до деталей.

До серії ноутбуків Galaxy Book 4 увійдуть три моделі, а саме Galaxy Book 4 Pro, Pro 360 та Galaxy Book 4 Ultra. Усі три моделі отримають сенсорний екран 3K AMOLED з частотою оновлення 120 Гц. Також буде присутнє покриття антивідблиску. Розмір екрану версії Pro буде у двох варіантах – 14 дюймів та 16 дюймів. Розмір Pro 360 та Ultra становить 16 дюймів.

Працюватимуть ноутбуки Samsung Galaxy Book 4 на процесорах Intel Core Ultra. Вони включатимуть у себе інтегрований нейронний процесор, що працює із штучним інтелектом. Щодо графічних процесорів, то тут використовується Intel Arc для Pro та Pro 360. Модель Ultra отримає графічний процесор Nvidia GeForce RTX 4050 або 4070. За безпеку відповідатиме чіп Knox.

Цікаво: «Папка Knox» в пристроях Samsung Galaxy – ITechNews.

Тепер стосовно цін. Ноутбук Galaxy Book 4 Pro коштуватиме близько 1450 дол, тоді як Galaxy Book 4 Pro 360 не більше 2000 дол, а версія Galaxy Book 4 Ultra ~ 2600 дол.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо Apple iPhone, який ще б’є рекорди продажів

Нещодавно, за декілька днів до офіційного фінансового звіту Apple, дослідницька компанія CIRP поділилася цікавими даними стосовно продажів смартфонів компанії...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -